Volná pozice – Útvar 4.2

Do útvaru Marketing a transfer technologií hledáme kolegu/kolegyni, který/která se bude starat o obsah webových stránek a spravovat sociální sítě.

Náplň práce:

  • správa webových stránek
  • pravidelná aktualizace obsahu
  • práce se sociálními médii a příprava obsahu pro digitální komunikační kanály
  • příprava podkladů pro tvorbu příspěvků
  • spolupráce na tvorbě firemních propagačních materiálů
  • vedení databází v oblasti ekologie

Požadujeme:

  • zkušenosti s vytvářením webových stránek (znalost systému WordPress výhodou)
  • základní znalost nástrojů pro tvorbu grafiky a zkušenost s tvorbou videí výhodou
  • znalost LinkedIn, Instagramu
  • kreativita a cit pro tvorbu obsahu, výborná znalost českého jazyka
  • organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek, možnost home office
  • pracovní smlouvu na rok, poté na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • firemní jazykové kurzy
  • příspěvek na závodní stravování
  • dostupnost z centra Brna do 15 minut

Kontakt:

E-mail cechmanek@vush.cz
Telefon Ing. René Čechmánek, +420 602 445 343